piątek, 5 lipca 2013

Ulubieniec kosmetyczny#2


Manhattan, Soft Mat Loose Powder

Kolejnym produktem z serii tych niezastąpionych jest na pewno sypki puder z firmy Manhattan.

Ja posiadam dwa odcienie- nie wiem czy jest dostępnych więcej, ja nigdy nie widziałam. Co do działania to pięknie matuje cerę a także fixuje makijaż. Nie jest zbyt kryjący- raczej półtransparentny. Skóra po zastosowaniu jest matowa przez kilka godzin.

Mała rada ode mnie: podczas nakładania tego pudru nie omiatamy nim twarzy, a raczej wciskamy produkt w skórę i poprzednie warstwy kosmetyków, za pomocą puszka dołączonego do pudru, lub innego J Zagwarantuje  to nam świeży look przez dłuższy czas niż po tradycyjnym użyciu pędzla.

Cena ok. 30zł, wydajność świetna- przy intensywnym stosowaniu wystarcza na około 6 miesięcy. Polecam!  :)

czwartek, 4 lipca 2013

Kosmetyczny ulubieniec #1Nie przepadam za czytaniem recenzji kosmetyków na blogach które ciągną się na całą stronę a pod uwagę brane są wszystkie aspekty typu rodzaj opakowania itd. Nie za bardzo mnie to obchodzi, bardziej ciekawa jestem co kryje się w środku, dlatego postanowiłam wrzucać raz na jakiś czas krótkie recenzje kosmetyków:) 
 
Na pierwszy ogień idzie baza pod podkład firmy Dax Cosmetics której jestem wierna od wielu lat.
Niezmiennie darzę ją sympatią. Uważam, że jest świetna! Idealnie przygotowuje twarz na przyjęcie kolejnych warstw kosmetyków. Wygładza i zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu.
Jak za tę cenę- dla mnie bomba. Dostępna w Rossmanach za około 40zł. Polecam
Dajcie znać co sadzicie o postach tego typu. 
Miłego dnia :)